Par mums

SIA „Field and Forest” (FAF) ir sertificēts bioloģiskas lauksaimniecības uzņēmums (bioloģiska sertifikācija saskaņā ar Regulu (ES) 2018/848 un Regulu (EK) Nr. 889/2008, LV – BIO-01).

Pašlaik FAF apsaimnieko vairāk nekā 500 ha zemes, kas sertificēti bioloģiskajai lauksaimniecībai; no tiem vairāk nekā 80% tiek audzēti ārstniecības un aromātiskie augi (kumelītes, klinģerītes, ķimenes, koriandrs, piparmētras, citronmētras, pienenes un citi).

FAF pieder arī vairāk nekā 640 ha bioloģisko un FSC® sertificēto (FSC-C002604) boreālo meža zemju, kas bagātas ar skujkokiem. FSC® (Forest Stewardship Council) ir starptautisks saudzīgas mežsaimniecības sertifikāts, kas apliecina un nodrošina reizē videi draudzīgu, sociāli atbildīgu un ekonomiski izdevīgu meža apsaimniekošanu.

FAF raksturīga „uzņēmēji pārdod produktus uzņēmējiem (B2B)” veida uzņēmējdarbība, un vairāk nekā 90% no saražotās produkcijas tiek eksportēti uz ES tirgu farmācijas un kosmētikas vajadzībām. Pieaugošais pieprasījums pēc augu izcelsmes produktiem ir licis FAF paplašināt rūpnieciskās ražošanas ciklu. Nesen ražošanas ciklā tika iekļauta ziedūdeņu un ēterisko eļļu ražošana no bioloģiski audzētiem ārstniecības un aromātiskajiem augiem. Ēteriskās eļļas un ziedūdeņi tiek iegūti no biomasas ar tvaika destilācijas palīdzību.

FAF arī īsteno dažādus inovatīvus projektus, lai palielinātu uzņēmuma kapacitāti.